Görükle Genç Çıtır Escort Göknur

Selam ben Bayan Göknur. 21 yaşındayım ve Görükle’de yaşıyorum. Özel bir şirkette muhasebe memuru olarak çalışıyorum. İş yoğunluğum nedeniyle hafta içi çok fazla dışarı çıkmasam da hafta sonlarımı dolu dolu geçirmekten hoşlanırım. Hafta içi fırsat buldukça iş arkadaşlarımla birlikte dışarı çıkıp bir şeyler içmekten ve iş dışı sohbetler etmekten oldukça keyif alırım. En büyük tutkum ise binicilik. Atlarla birlikte olmayı, onlarla vakit geçirmeyi çok severim.

Hayvanlarım yaşamımda özel bir yeri vardır. Gönüllü olarak sokak hayvanlarıyla ilgilenirim. Bu yüzden bir erkeğin en az benim kadar hayvanlarla ilgili olması benim için son derece önemlidir. Çünkü hayvanları sevmeyen insanların, insanlara karşı da sevgi besleyemeyeceğini düşünürüm.

Özel hayatımda hiç uzun süreli bir ilişkim olmadı. Açıkçası bu durum beni hiç rahatsız etmedi. Üzerimde baskı kurulmasından hoşlanmam. Özgür ruhlu bir insanım. Bu yüzden kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladığımdan beri tek başıma yaşıyorum. Birilerinin sorumluluğuna girmek beni oldukça rahatsız ediyor. Bu yüzden evlilik ve çocuk sahibi olmak benim için büyük bir sorumluluk gerektirdiğinden henüz böyle bir düşüncem yok.Benim için önemli olan herhangi bir kağıt üzerinde resmiyete dökülmüş olan bir birliktelik değil. Bunun bir zorlama olduğunu düşünüyorum. Zira gerçek sevginin herhangi bir belgeye ihtiyacı yoktur bana göre. Fakat ne yazık ki karşıma çıkan erkekler bu düşüncelerimle hiç bir zaman örtüşmedi. Benim gibi düşünen biriyle bir düzen kurabileceğime inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir