Büyükorhan Oral Yapan Escort Selime

Selam ben, Bayan Selime 29 yaşında idealleri olan bir bayanım, Büyükorhan’da yaşamaktayım. Üniversite hayatım Bursa’da geçti ve sonrasında ailemin olduğu o güzel şehir Eskişehir’e döndüm. Burada kendime uygun orta ölçekli ama sevdiğim bir iş ile uğraşmaktayım. İşimi seven biriyim ve bu konuda okumuş olduğum bölüme uygun olduğunu düşünüyorum. Boş zamanlarımda ailem ile ve arkadaşlarım ile vakit geçirmekteyim. Spor yapmak ve bisiklet binmek sevdiğim bir hobidir.

Evde film izlemek arada dizi izlemek severek yapmış olduğum aktiviteler arasındadır. Kendimle yarışan hırslı bir yapım vardır. Başarısızlığa tahammül edemiyorum. Korkularım var ama asla korkularım yüzünden geri dönmedim onlar ile savaştım. Komedi ve bilim kurgu seyretmeyi severim. Özel hayatımda şimdilik birisi yok, evlilik içinde erken olduğunu düşünen ama karşıma anlaşabilecek ve beni sevebilecek birisi çıkarsa olabilir diyenlerden sayılırım. Arkadaş çevrem bulunmakta onlar ile oturmak ve sohbet etmek güzeldir.

Onlar ile vakit geçirmek beni rahatlatmaktadır. Eğlenceli biriyim ve eğlenceyi arkadaşlar ile her yerde yakalayan bir yapım var. Kitap okumak, araştırmak, yazmak gibi birçok yapmış olduğum aktivite bulunmaktadır. Doğa yürüyüşleri yaparım. Ben tatil günleri genelde spor yaparak ve yürüyerek sağlıklı geçirme yolunda tercih yapan birisiyim. Yaz tatillerinde sahil bölgelerinden çok sıkılan denizi ne kadar seviyor olsam da korkudan biraz zor girerim. Yine de ailem ile tatil yapmak sahil bölgesinden çok güzel ve eğlenceli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir