Bursa Manken Escort Bayan Hilal

Son birkaç senedir topuklu ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen ayakkabılar hiç kuşkusuz stilettolardır. Son dönemlerin moda akımı haline gelen stilettoların tarihi 1950’lere dayanmakta ve günümüze kadar gelmektedir. Peki nedir stiletto?

 

Stiletto ince, yüksek topuklu ayakkabıdan başka bir şey değildir. Adını bir tür İtalyan bıçağından alan stilettolar günümüzde hemen her kadın tarafından sevilerek giyilmektedir. Önceleri daha resmi ya da şık ortamlar için tercih edilse de birçok kadın stilettoyu artık kot pantolonlarıyla bile giymektedir.

 

Ülkemizde daha çok stil yarışmaları sayesinde popülerleşen stiletto ayakkabılar, elbette sezonun moda akımlarına göre tasarlanarak üretilmektedir. 2016 Stiletto Modelleri kullanım alanına göre birçok tasarımdan oluşmaktadır. Abiyeler, takım elbiseler, jeanler, etekler, elbiseler hatta şortlar ile kombinlenen stilettolar, sürekli olarak farklı tarz ve tasarımlar ile her sezon kadınların gözdesi olmaktadır.

 

Günlük giyimde bile şıklık vadeden stilettolar ile trend bir görünüm elde etmek için 2016 Stiletto Modelleri arasından tarzınıza en uygun olanını seçerek işe başlayabilirsiniz. Birçok renk seçeneği bulunan 2016 Stiletto Modelleri hemen her markanın reyonlarında yerini almış durumda. Daha uzunca yıllar sevilerek tercih edilecek olan stilettolar kadınlara daha ince ve düzgün bir görünüm vadediyor.

 

Diğer ayakkabılara nazaran oldukça rahatsız olan stilettolar yine de kadınların ilk tercihi. Birçok ünlü tarafından tercih edilen stilettolar ince topukları ve platformsuz oluşu ile ayaklarınızı rahatsız etse de mükemmel bir görünüm kazandırdığı kesindir. 2016 Stiletto Modelleri ve sezonun renkleriyle birleştirilerek yapılacak kombinler ile ince topuklar bu sezon da kadınlar için ilk tercih olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir