Bursa Escort Bayan Ekin

Merhaba Ben Bayan Ekin 27 yaşındayım. Manisa doğumluyum. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunuyum. Pazarlama işi ile uğraşıyorum. Bir firmanın medikal ürünlerini tanıtarak dağıtımından sorumluyum. Mesleğim nedeniyle sık sık şehirlerarası yolculuk yapıyorum. Şehir şehir gezmek ve araba kullanmak zaman zaman beni yorsa da mesleğimi çok seviyorum. Tüm bunların yanı sıra gittiğim şehirlerin tarihi yerlerini ve mekânlarını ziyaret etmeden asla dönmem.

 

Arkadaş ortamım çok geniş fakat yoğunluk sebebi ile sayılı kişiyle görüşebiliyorum. Fakat arkadaşlıklara ve dostluklara son derece önem veririm. Arkadaş ortamında yokluğu fark edilen ve aranan bir kişi olduğum çok söylenir. Bunu bilmekte iyi bir duygu benim için. Eğlenceli bir yapım vardır. Özgür ve kendi başıma karar almayı seven bir kişilik yapısına sahibim. Aile bağlarım çok kuvvetlidir. İlişkide sıcak kanlı bir partner ararım.

 

Doğayı ve hayvanları severim. Doğa sporları bende fazlaca merak uyandırır. Adrenalini yüksek sporlar benim daima ilgimi çekmiştir. Zaman zaman bisiklet turlarına katılırım ve bu günleri iyi takip ederim. Futbolu ve basketbolu izlemeyi severim fanatik bir taraftarım.

 

Kitap okumak ve film seyretmek herkes gibi benimde fırsat buldukça yaptığım faaliyetlerdendir. Bunun yanı sıra alışveriş ve dans etmek hobilerim arasında. Yılda bir kez de olsa özel dans günlerini kaçırmam. Sıkıcı ve monoton insanlardan hoşlanmam. Bilgisayarla aram çok iyidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir